29 grudnia 2019-Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś obchodzimy Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. We wtorek, 31 grudnia, msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego o godz. 18.oo.
  3. W środę, 1 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Porządek mszy niedzielny i obowiązek w nich uczestnictwa.
  4. W tym tygodniu I piątek miesiąca – msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.oo. Adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.oo. Spowiedź od 17.3o. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną przed południem.
  5. W sobotę msza o Niepokalanym Sercu NMP o 7.oo i nabożeństwo wynagradzające.
  6. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca, po mszy o12.oo adoracja i modlitwa przed Najświętszym Sakramentem oraz koncert kolęd w wykonaniu chórów naszej parafii, chóru Ballada i solistów.
  7. 6 stycznia, w poniedziałek, Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) podczas każdej mszy obrzęd błogosławieństwa kredy i kadzidła. Po mszy św. o 12.oo koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Dziecięcego CANZONETTA, Państwowej Szkoły Muzycznej w Warszawie.
  8. Wizyta duszpasterska rodzin – kolęda według następującego porządku:

30 grudnia– poniedziałek – Wąsy, Rochaliki, Podrochale-Towarzystwo Czarnów od 8.3o; Błońska 59 A, 61, 63 oraz 67-73 (domy przy drodze na Wąsy) od 16.oo

2 stycznia– czwartek –Czarnów od 8.3o; ul. Fabryczna numery nieparzyste od 16.oo.

4 stycznia – sobota – Wawrzyszew, Czarna Droga, Walentów-Szadkówek od 8.3o; ul. Fabryczna numery parzyste od 16.oo

Prosimy o wszelką pomoc w dotarciu do domów, a szczególnie o podwiezienie do wyznaczonych miejscowości. W dni powszednie stycznia 2020 roku, ze względu na kolędę, nie będzie mszy wieczornej z wyjątkiem I piątku miesiąca. Kancelaria będzie czynna tylko po porannej mszy św., prosimy jednak upewnić się wcześniej telefonicznie.

W następnym tygodniu planujemy odwiedzić podczas kolędy:

7 stycznia – wtorek – Zaborówek Stary (ul. Wesoła) od 8.3o; Zaborówek Stary (ulice: Brzozowa, Zielona Ustronna i domy przy szosie) od 16.oo

8 stycznia – środa – Zaborówek Nowy (31-55 i 68-118) od 8.3o; Zaborówek Nowy (ulice: Jasna, Łąkowa, Żurawia, Miodowa) od 16.oo

9 stycznia – czwartek – Marianów Wieś (domy przy drodze) od 8.3o i Julinek od 10.oo; Leszno–ul. Sochaczewska numery parzyste i nieparzyste) od 16.oo

10 stycznia – piątek – Kępiaste od 8.3o; Leszno bloki ul. Sochaczewska 47, 49, 51 od 16.oo

11 stycznia – sobota – Łubiec od 8.3o; Leszno – domki ul. Tuwima, Lema, Miłosza, Leśmiana

1. Prosimy o odbieranie styczniowego numeru miesięcznika Różaniec.
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Stanisławę Sokołowską, Teresę Pastusińską i Henrykę Jac. Wieczny odpoczynek…