Ogłoszenia parafialne 23 września 2018 – XXV niedziela zwykła

  1. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas I, dziś, na mszy św. o godz. 10.30.
  2. W sobotę, 29 września, w Święto Archaniołów, obchodzi swoje imieniny ks. Rafał, nasz wikariusz. Msza św. w intencji solenizanta w tym dniu o godz. 18.oo.
  3. Nasza Parafialna Pielgrzymka na czuwanie nocne na Jasnej Górze już za tydzień, 30 września/1 października (niedziela/poniedziałek). Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Wyjazd po mszy św. o godz. 10.3o z parkingu przy kościele. Osoby, które się zapisały prosimy o uzupełnienie danych i wpłatę.
  4. Nasza parafia i Inicjatywa Tato.net, zapraszają na warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa”, czyli jak wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterem dla swoich dzieci. Spotkania odbędą się w dniach 5 i 6 października, w salce domu parafialnego. Zapisy za pośrednictwem strony www.tato.net/w/leszno, informacje także na plakacie przy wyjściu z kościoła.
  5. Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zaprasza do domu urodzenia kompozytora w Żelazowej Woli oraz muzeum. Szczegółowy plan imprez na plakacie przy wyjściu z kościoła oraz Internecie.
  6. Ks. Rafał informuje, iż pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjum i rodziców, odbędzie się w niedzielę, 7 października, po mszy św. o godz. 18.oo, w kościele.
  7. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: +Zdzisława Kolasę. Wieczny odpoczynek…