Ogłoszenia-1 września 2019-XXII niedziela

1. Dziś, I niedziela miesiąca. Po sumie krótka adoracja i procesja z Najświętszym Sakramentem. Do udziału zapraszamy bielanki i asystę.
  2. Jutro, w poniedziałek, o godz. 8.oo, msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
  3. W tym tygodniu I piątek miesiąca – msze św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.oo i 18.oo. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną przed południem. Adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 a spowiedź od godz.17.30.
  4. W sobotę msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o 7, po niej, Różaniec przed Najświętszym Sakramentem.
  5. Ks. Rafał zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie dla ministrantów i lektorów, w sobotę, 7 września, o godz. 10.oo.
  6. Wznawiamy spotkania dla kandydatów do bierzmowania:

– grupa ks. proboszcza, piątek, 6 września, godz. 19.oo (zabrać ze sobą indeksy i katechizmy);

– grupa ks. Rafała – poniedziałek, 9 września, o godz. 19.oo

1. Ks. proboszcz zaprasza, rodziców dzieci z klas trzecich, które rozpoczną przygotowanie do I Komunii św., na pierwsze spotkanie, we czwartek, 12 września o godz. 19.oo w kościele.
  2. Nasza tradycyjna Parafialna Pielgrzymka na czuwanie nocne na Jasnej Górze odbędzie się w dniach 29/30 września (niedziela/poniedziałek) 2019. Zapisy w kancelarii; koszt 90 zł.
  3. W niedzielę, 15 września, obchodzić będziemy 80. rocznicę spalenia Leszna. W tym dniu zostanie odprawiona msza św. za pomordowanych mieszkańców o godz. 12.oo. Zapraszamy także do naszego kościoła, na okolicznościowy koncert Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej w Warszawie, ku czci ofiar, o godz. 17.oo. Szczegóły w gablotach przy wyjściu z kościoła.
  4. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Prosimy o odbieranie wrześniowego numeru miesięcznika RÓŻANIEC.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Witolda Olejnika, Pawła Rzepkę i Stanisławę Stanisławską Wieczny odpoczynek…