Ogłoszenia-10 listopada 2019-XXXII ndz

1. Dziś, obchodzimy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Sudan Południowy. Przemilczane Cierpienie. Część ofiar złożonych na tace zostanie przeznaczona organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. Jutro, w poniedziałek, 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości – msze św. o 7.3o; 10.3o; 12.oo i 18.oo. Msza św. w Intencji Ojczyzny o godz. 12.oo. Po niej, Koncert w wykonaniu Chóru Kameralnego AB IMO PECTORE pod batutą Mariusza Latka. Usłyszymy znane polskie pieśni religijne i patriotyczne – wprowadzenie wygłosi aktor Robert Walkowski.
  3. W piątek, 15 listopada, spotkanie rodziców dzieci z klas 3, przygotowujących się do I Komunii Św., zaś w niedzielę, 17 listopada, msza św. o godz. 16.oo.
  4. Fundacja MEMENTO MORI składa podziękowanie wszystkim ofiarodawcom oraz uczniom i nauczycielom ze szkoły podstawowej w Lesznie za udział w kweście na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków na naszym cmentarzu. Uzyskano kwotę 13 224,25 zł.
  5. Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje rekolekcje dla rozeznających swoje powołanie. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej Seminarium.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem:  +Barbarę Wachnicką, Teresę Tymoszczuk, Kazimierza Dulasa i Tadeusza Połcia. Wieczny odpoczynek…

Poświęcone w dniu 10 listopada 2019 r. opłatki wigilijne będą dostarczane przez p. organistę osobiście do naszych domów wg następującego porządku:

Wtorek, 12 listopada  – od godz. 9-tej Powązki – od godz. 16-tej ul. Sochaczewska – od godz. 19-tej  blok  Sochaczewska 66
Środa, 13 listopada     – od godz. 9-tej Czarna Droga, Walentów, Podrochale, Tow. Czarnów, Szadkówek – od godz. 15-tej   Grądy:  ul. Górna, Okrężna, Podleśna
Czwartek, 14 listopada – od godz. 9-tej  Czarnów – od godz. 15-tej ul. Warszawska strona parzysta, od nr104 – 80  – od godz. 19-tej  blok  Tuwima 16
Piątek, 15 listopada            – od godz. 9-tej  Marianów
Sobota, 16  listopada          – od godz. 9-tej  ul. Polna, os. Leśników, Szkolna, Strażacka.