Ogłoszenia -11 sierpnia 2019-XIX niedziela

  1. We czwartek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o 7.3o, 9, 12 i 18 – poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. We mszy o godz. 12.oo modlić się będziemy za Ojczyznę. Także w tym dniu, na godz. 16.oo, mieszkańcy Zaborówka, zapraszają na uroczyste poświęcenie odnowionego Krzyża przydrożnego. Ceremonię poprzedzi wspólne odśpiewanie Litanii loretańskiej do NMP.
  2. W ubiegłym tygodniu, gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów idących na Jasną Górę. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przygotowali dla nich posiłek i napoje na odpoczynku oraz przyjęli ich na nocleg w swoich domostwach.
  3. Trwa miesiąc sierpień, który od wielu lat jest miesiącem trzeźwości. Apelujemy i zachęcamy do unikania alkoholu.
  4. Przypominamy, że w niedziele sierpnia, nie ma mszy św. o 10.3o; zaś w dni powszednie o 7.oo.
  5. Nasza tradycyjna Parafialna Pielgrzymka na czuwanie nocne na Jasnej Górze odbędzie się w dniach 29/30 września (niedziela/poniedziałek) 2019. Zapisy już od wtorku, 20 sierpnia, w kancelarii; koszt 90 zł. Dane potrzebne do zapisu to: imię i nazwisko, pesel i nr telefonu.
  6. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii (w Gościu Niedzielnym bezpłatny dodatek – płyta CD z pieśniami patriotycznymi i religijnymi).