Ogłoszenia – 12 maja 2019 – IV Niedziela Wielkanocy

  1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i do Życia Konsekrowanego. Włączmy tę intencję do naszej codziennej modlitwy. Ofiary złożone na tace przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.
  2. Nabożeństwa majowe – w niedziele, o 17.30, w tygodniu o 18.3o.
  3. We czwartek, 16 maja, przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Główne obchody będą w Sanktuarium w Warszawie, przy ul. Rakowieckiej 61 – Msza św. o godz. 18.oo.
  4. W przyszłą niedzielę, 19 maja, będziemy przeżywać w naszej parafii uroczystość przyjęcia I Komunii św. podczas mszy św. o 10.30. Przygotowanie do liturgii: w poniedziałek, środę, czwartek (13, 15, 16 maja), wszystkie te spotkania rozpoczynają się o godz. 19.00 w kościele. Spowiedź dzieci w sobotę, 18 maja, o godz. 16.3o.
  5. Uroczystość rocznicy przyjęcia Komunii św. dla dzieci z klas IV-tych będzie w niedzielę, 26 maja, podczas Mszy św. o 10.3o. Spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców w piątek, 24 maja o 19.15, spowiedź w sobotę, 25 maja od godz. 16.oo.
  6. Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie, organizuję w dniach 17-19 maja rekolekcje dla pragnących rozeznać swoje powołanie życiowe. Szczegóły na stronie www.wmsd.waw.pl.
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Zdzisława Okońskiego, Elżbietę Osińską, Janinę Białek i Kazimierę Kowalewską. Wieczny odpoczynek…