Ogłoszenia – 14 kwietnia 2019 – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

  1. Dziś ostatnie nabożeństwo Gorzkich Żali o 17.15.
  2. Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzień. Od poniedziałku do środy, msze św. o 7 i 18. Spowiedź rano przed mszą i po południu od 17.30. Prosimy nie odkładać spowiedzi na Wielką Sobotę.

W Wielki CzwartekMsza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00.

W Wielki PiątekLiturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00.

W Wielką Sobotę: błogosławieństwo pokarmów przy kościele od 8 do 15; spowiedź w kościele od 9.00 do 14.00; w tym roku nie będzie błogosławienia pokarmów na wioskach. Wigilia Paschalna o godz. 20.00.

W Niedzielę Zmartwychwstania PańskiegoRezurekcja i Msza św. o godz. 6.00 – przewodniczyć jej będzie, J. E. Bp Michał Janocha; pozostałe msze o godz. 9, 10.30, 12 i 18. W Poniedziałek Wielkanocny msze według porządku niedzielnego.

  1. Nowennę do Miłosierdzia Bożego i Koronkę będziemy odmawiać w Wielki Piątek i Wielką Sobotę o godz. 15.00, zaś od Niedzieli Zmartwychwstania aż do soboty przed Niedzielą Miłosierdzia po wieczornej mszy św. W Niedzielę Miłosierdzia zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  2. Informujemy, że kancelaria będzie czynna w Wielkim Tygodniu tylko we wtorek i środę, prosimy o załatwienie wszelkich spraw w tych dniach. Sprawy pogrzebowe załatwiane będą na bieżąco.
  3. Dziękujemy mieszkańcom Czarnowa, Podrochali, Walentowa, Towarzystwa Czarnów oraz Leszna z ulic: Sosnowej, Sochaczewskiej 47,49 za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
  4. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Edwarda Stępniaka, Konrada Szymańskiego, Elżbietę Zawadzką, Andrzeja Iwańczyka, Stanisławę Dudę i Zdzisława Krępskiego. Wieczny odpoczynek…