Ogłoszenia – 16 czerwca 2019 – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe – w niedziele, o 17.30, w tygodniu o 18.3o.
  2. Spotkanie bielanek i dziewcząt biorących udział w procesji Bożego Ciała we wtorek, 18 czerwca, o 19.oo.
  3. We środę, 19 czerwca, msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.oo. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców. Także w tym dniu, spotkanie Kręgu Biblijnego o 19.oo.
  4. W najbliższy czwartek, 20 czerwca, Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o 7.30, 9.oo, 10.3o i 18.oo. Po mszy o 10.3o procesja eucharystyczna (do udziału w niej zapraszamy dzieci, które przystąpiły do Pierwszej Komunii św.). Ołtarze na procesję przygotują mieszkańcy:

Białut – ołtarz I – kapliczka św. Jana Chrzciciela

Harcerskiej, Wrzosowej, Młynarskiej, Murarskiej – ołtarz II – kapliczka św. Floriana (przy Straży)

Białutek, Wąsów i Wawrzyszewa – ołtarz III – ul. Krótka (przy krzyżu)

Partyzantów i Podchorążych – ołtarz IV – ul. Błońska

Spotkanie organizacyjne w poniedziałek, 17 czerwca, o godz.19.oo.

1. W poniedziałek, 24 czerwca, przeżywać będziemy uroczystość patronalną naszego kościoła i wspólnoty parafialnej – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela. Sumę odpustową w niedzielę, 23 czerwca o godz. 12.oo, odprawi i kazanie wygłosi: o. Michał Chaciński, franciszkanin. Dzień odpustu poprzedzi dwudniowa – piątek i sobotę (21, 22 czerwca) – adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 17.30.
  2. Informujemy, iż od niedzieli, 30 czerwca aż do końca wakacji, msze św. w niedziele będą o 7.3o; 9.oo; 12.oo i 18.oo, zaś w dni powszednie tylko o 18.oo. Spowiedź przed mszą św.
  4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Janusza Dębkowskiego, Witolda Łukasiewicza i Zofię Raczyńską-Dąbrowską. Wieczny odpoczynek…