Ogłoszenia-17 listopada 2019-XXXIII ndz

1. Dziś msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. o godz.16.oo.
  2. Za tydzień, w niedzielę, Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, po mszy o 12.oo, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia (za publiczne odmówienie tych modlitw można zyskać odpust pod zwykłymi warunkami).
  3. W środę, 20 listopada, spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.00 (prosimy przeczytać 8 i 9 rozdział Apokalipsy św. Jana).
  4. W przyszłym roku planujemy trzy pielgrzymki. Dwudniową: 17/18 kwietnia 2020, do Sanktuariów w Gietrzwałdzie, Świętej Lipce i Stoczku Warmińskim; ośmiodniową: 30 maja – 6 czerwca 2020, do Chorwacji i Medjugorie; oraz pięciodniową, 30 czerwca – 4 lipca 2020 na Białoruś. Wszelkie informacje dotyczące wyjazdów już wkrótce na naszej stronie internetowej parafialeszno.pl.
  5. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: +Zdzisława Krzyżaka, Edmunda Waleriańczyka i Genowefę Woźniak. Wieczny odpoczynek.

Poświęcone opłatki wigilijne rozprowadza p. organista do naszych domów wg porządku:

Poniedziałek 18 listopada – od godz. 9-tej   Białuty

– od godz. 15-tej ul. Warszawska strona parzysta,od nr 78-38

– od godz. 19-tej  blok Tuwima  20  od nr 1-58

Wtorek 19  listopada          – od godz. 9-tej   Łubiec i Kępiaste.

– od godz. 15-tej  ul. Warszawska strona parzysta,od nr 36-4

Środa  20  listopada            – od godz. 9-tej  Kępiaste na górce, Julinek

– od godz. 19-tej  blok Tuwima  20  od nr 59-110

Czwartek 21 listopada       – od godz. 9-tej Zaborówek Nowy

– od godz. 15-tej   Warszawska  strona nieparzysta od nr 33-23

– od godz. 19-tej bloki Błońska 59,59A,61,63.

Piątek 22 listopada             – od godz. 9-tej  Zaborówek Stary

Sobota 23 listopada            – od godz. 9-tej  ul.. Chopina