Ogłoszenia – 19 maja 2019 – V Niedziela Wielkanocy

  1. Dziś w naszej parafii uroczystość przyjęcia I Komunii św. przez dzieci z klas trzecich, na mszy św. o godz. 10.30
  2. Zapraszamy dzieci, młodzież (kandydatów do bierzmowania!) oraz dorosłych na nabożeństwa majowe – w niedziele, o 17.30, a w tygodniu o 18.3o.
  3. W piątek, 24 maja, w naszym kościele o godz. 12.oo, zostanie odprawiona Msza św. w intencji strażaków podczas Powiatowego Święta Straży Pożarnej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i wyrażenia wdzięczności za ich poświęcenie i służbę. Zaś w sobotę, 25 maja, przed Starostwem w Ożarowie Mazowieckim, odbędzie się Piknik Krwiodawstwa „Dar serca” na którym można będzie oddać krew.
  4. Uroczystość rocznicy przyjęcia Komunii św. dla dzieci z klas IV-tych w niedzielę, 26 maja, podczas Mszy św. o 10.3o. Spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców w piątek, 24 maja o 19.15, spowiedź w sobotę, 25 maja od godz. 16.oo.
  5. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Lwowa w dniach 1-4 lipca 2019. Telefon kontaktowy oraz informacje zamieszczone są na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
  6. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Marka Tkaczyka i Sławomira Boguckiego. Wieczny odpoczynek…