Ogłoszenia – 2 czerwca 2019 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Dziś XII Święto Dziękczynienia pod hasłem: Dziękujemy za wielkich pasterzy – Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego! Przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz budowy Świątyni Opatrzności Bożej. Po mszy o godz. 12.oo, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, w niedziele o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej mszy św.
  3. Dyrekcja Muzeum Fryderyka Chopina, zaprasza dzieci i rodziców na okolicznościowe imprezy związane z Dniem Dziecka, dziś, między 10.oo – 17.oo do domu urodzenia kompozytora w Żelazowej Woli. Wstęp wolny dla dorosłych z dziećmi.
  4. W poniedziałek, 3 czerwca, spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum o 19.oo w kościele.
  5. We środę, 5 czerwca, spotkanie Kręgu Biblijnego o 19.oo.
  6. W tym tygodniu I piątek. Msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Spowiedź od 17.30. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek, przed południem.
  7. Ks. Rafał zaprasza na spotkanie kandydatów na ministrantów wraz z rodzicami, w sobotę, 8 czerwca o godz. 10.oo do sali domu parafialnego.
  8. W wigilię Zesłania Ducha Świętego, w sobotę wieczorem, 8 czerwca, zapraszamy na czuwanie po wieczornej mszy św. podczas nabożeństwa – kandydatów do bierzmowania z klas III-ich gimnazjum i VIII-ych szkoły podstawowej.
  9. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Lwowa w dniach 1-4 lipca 2019. Chętnych prosimy o szybki kontakt.
  10. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Do odebrania czerwcowy miesięcznik „Różaniec”.