Ogłoszenia – 21 kwietnia 2019 – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. Dziś msze św. o 9, 10.30, 12 i 18. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny msze św. według porządku niedzielnego. Nowenna do Miłosierdzia Bożego do przyszłej soboty po wieczornej mszy św.
  2. Pierwsza spowiedź dzieci, przygotowujących się do I Komunii św. będzie w piątek, 26 kwietnia, o godz. 16.3o.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII-ych szkoły podstawowej z ks. proboszczem, w piątek 26 kwietnia, o godz. 19.oo, w sali domu parafialnego (prosimy zabrać ze sobą indeksy i katechizmy).
  4. W przyszłą niedzielę – Święto Miłosierdzia Bożego – o godz. 15.oo, Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach: do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu 11/12 maja oraz do Lwowa 1-4 lipca. Telefon kontaktowy oraz informacje zamieszczone są na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
  6. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.