Ogłoszenia – 21 lipca 2019 – XVI niedziela

  1. Od dziś rozpoczynamy 20. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W naszych modlitwach polecać będziemy kierowców i wszystkich podróżujących. Tradycyjne poświęcenie pojazdów odbędzie się w przyszłą niedzielę, 28 lipca, po każdej mszy św.
  2. Przypominamy, że w niedziele lipca i sierpnia, nie ma mszy św. o 10.3o; zaś w dni powszednie o 7.oo.
  3. W poniedziałek, 5 sierpnia, przez naszą parafię przechodzić będzie 39. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna na Jasną Górę. Wielu gospodarzy udzieli pątnikom noclegu. Około godziny 17.oo, zaplanowany jest odpoczynek części pielgrzymów na terenie przy kościelnym. Zwracamy się już dziś z prośbą do naszych parafian o godne ich przyjęcie i wsparcie żywnością i napojami, tak jak to było w latach ubiegłych. Przyjęcie pielgrzymów i wsparcie ich naszymi darami jest włączeniem się w trud pielgrzymowania. Zachęcamy także te osoby z naszej parafii, które mogą, aby dołączyły do pielgrzymki na Jasną Górę. Zapisy w kościele akademickim św. Anny w Warszawie od 1 sierpnia.
  4. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii, zachęcamy do jej lektury.
  5. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Jednocześnie przypominamy, że urlop nie zwalnia nas od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Adama Sprońskiego. Wieczny odpoczynek…