Ogłoszenia-22 września 2019- XXV niedziela

  1. Zgodnie z wolą Ojca Świętego Franciszka, w październiku br., będziemy przeżywali Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Wydarzenie to ma służyć ożywieniu dzieła misyjnego Kościoła. Dziś w naszej parafii gościmy Siostry ze Zgromadzenia św. Michała Archanioła. Opowiedzą o swojej misyjnej posłudze i działalności. Wspieramy je modlitwą i ofiarą na każdej mszy św.
  2. Dziś poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas I, na mszy św. o godz. 10.30. Zaś dla rodziców i dzieci z klas trzecich, przygotowujących się do I Komunii św., msza św. o godz. 16.oo.
  3. Spotkanie kręgu biblijnego, we środę, 25 września, o 19.00 w salce domu parafialnego (prosimy przeczytać 1. rozdział Apokalipsy św. Jana).
  4. Nasza tradycyjna Parafialna Pielgrzymka na czuwanie nocne na Jasnej Górze już za tydzień, 29/30 września (niedziela/poniedziałek) 2019. Wyjazd po mszy św. o godz. 10.3o z parkingu przy kościele. Osoby, które się zapisały prosimy o uzupełnienie danych i wpłatę.
  5. Przypominamy, że dodatkowy egzamin przed bierzmowaniem dla osób z grupy ks. Proboszcza w sobotę, 28 września, od 9.oo do 10.oo.
  6. W poniedziałek, 7 października, będziemy świętować w naszej parafii odpust ku czci MB Różańcowej. Mszy św. odpustowej o godz. 18.00, przewodniczyć będzie J.E. bp Rafał Markowski. Podczas tej liturgii zostanie udzielony sakrament bierzmowania młodzieży naszej parafii. Spotkania organizacyjne dla młodzieży: 1, 4 i 6 października (wtorek, piątek i niedziela) o godz. 19.oo w kościele. Spowiedź w sobotę 5 października od 16.3o (obecność jest obowiązkowa).
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Andrzeja Kilińskiego. Wieczny odpoczynek…