Ogłoszenia – 26 maja 2019 – VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziś w naszej parafii rocznica przyjęcia I Komunii św. dzieci z klas IV-tych podczas mszy św. o 10.3o.
2. Ostatnie dni nabożeństw majowych – w niedzielę o 17.30, w tygodniu o 18.3o. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa już od soboty.
3. We wtorek, 28 maja, 38. rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Msza św. w Katedrze w Warszawie o 19.oo.
4. We środę, 29 maja, spotkanie Kręgu Biblijnego o 19.oo.
5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII-ych szkoły podstawowej z ks. proboszczem, w piątek 31 maja, o godz. 19.oo, w sali domu parafialnego (prosimy zabrać ze sobą indeksy i katechizmy).
6. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7. Także w sobotę, 1 czerwca, w naszym kościele, Dzień Chorego. Od godz. 8.30 możliwość spowiedzi podczas adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 9.00 Msza św. za chorych i sędziwych. Po mszy udzielany będzie Sakrament Namaszczenia Chorych; przyjąć go będą mogli ci wszyscy, którzy wcześniej przystąpili do spowiedzi i Komunii św. Zapraszamy później na herbatę i ciastko do sali w domu parafialnym.
7. W przyszłą niedzielę, 2 czerwca, XII Święto Dziękczynienia pod hasłem: Dziękujemy za wielkich pasterzy – Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego! Odbędzie się zbiórka ofiar na rzecz budowy Świątyni Opatrzności Bożej.
8. Za tydzień, po mszy św. o 12.00 wystawienie, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja z racji I niedzieli miesiąca. Zapraszamy asystę kościelną i bielanki.
10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Jadwigę Bochniarz, Adelę Mężyńską i Andrzeja Jakubiaka. Wieczny odpoczynek…