Ogłoszenia-29 września 2019-XXVI niedziela

  1. Dziś, obchodzi swoje imieniny ks. Rafał – nasz wikariusz. Polecajmy go i jego posługę w naszych modlitwach. Mszę św. w intencji solenizanta odprawiliśmy wczoraj o godz. 18.oo.
  2. Wyjazd na czuwanie nocne na Jasną Górę, dziś, po mszy św. o 10.3o z parkingu przy kościele.
  3. Od wtorku zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, we wszystkie dni października, na Nabożeństwa Różańcowe, codziennie o godz. 17.15; a zgodnie z wolą Ojca Świętego Franciszka, będziemy przeżywali Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Dla najmłodszych konkurs przez który poznawać będą historię obrazu Królowej Różańca Świętego w Pompejach, i swoją modlitwę ofiarują za kapłanów i nowe powołania kapłańskie.
  4. W tym tygodniu I piątek miesiąca – msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.oo, a wieczorem o 18.oo, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną przed południem. Adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00 a spowiedź od godz.17.30.
  5. W sobotę msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o 7, po niej, Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Wieczorem msza św. ze wspomnienia św. s. Faustyny.
  6. Za tydzień – I niedziela miesiąca. Po sumie krótka adoracja i procesja z Najświętszym Sakramentem. Do udziału zapraszamy bielanki i asystę.
  7. W poniedziałek, 7 października, będziemy świętować w naszej parafii odpust ku czci MB Różańcowej. Mszy św. odpustowej o godz. 18.00, przewodniczyć będzie J.E. bp Rafał Markowski. Podczas tej liturgii zostanie udzielony sakrament bierzmowania młodzieży naszej parafii. Spotkania organizacyjne dla młodzieży: 1, 4 i 6 października (wtorek, piątek i niedziela) o godz. 19.oo w kościele. Spowiedź w sobotę 5 października od 16.3o (obecność jest obowiązkowa).
  8. Siostry Michaelitki dziękują za wszelkie ofiary złożone tydzień temu, na rzecz misji, w wysokości 7784,44 zł.
  9. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Prosimy odbierać miesięcznik RÓŻANIEC.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Tadeusza Dmocha. Wieczny odpoczynek…