Ogłoszenia – 30 czerwca 2019 -XIII niedziela

 1. Zapraszamy dziś na ostatnie Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 17.30.
 2. Od dziś, aż do końca wakacji, msze św. w niedziele o 7.3o; 9.oo; 12.oo i 18.oo, zaś w dni powszednie tylko o 18. Spowiedź przed mszą św.
 3. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Spowiedź od 17.30.
 4. W sobotę, 6 lipca, 117. rocznica konsekracji naszej świątyni. Zapraszamy do modlitwy w Uroczystość poświęcenia kościoła własnego podczas mszy o godz. 18.oo.
 5. Za tydzień, po mszy św. o 12.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja z racji I niedzieli miesiąca.
 6. W minionym tygodniu gościliśmy pielgrzymów udających się do Sanktuarium w Gietrzwałdzie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy ich przyjęciu, szczególne podziękowanie kierujemy w stronę sióstr ze Wspólnoty Rodziny Franciszkańskiej i Kół Różańcowych.
 7. Przypominamy uczestnikom pielgrzymki do Lwowa i na Ukrainę: wyjazd jest już jutro – 1 lipca o godz. 4.45, z parkingu przy kościele.
 8. Dziękujemy mieszkańcom Białut za ofiarę na dekoracje na Boże Ciało.
 9. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii, zachęcamy do jej lektury.
 10. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Jednocześnie przypominamy, że urlop nie zwalnia nas od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
 11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Hannę Witkowską, Lecha Jakubiaka, Danielę Falkowską i Sławomira Falkowskiego. Wieczny odpoczynek…