Ogłoszenia – 31 marca 2019 – IV niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy mieszkańcom Białut, Wąsów oraz Leszna z ulic: Partyzantów, Podchorążych, Leśnej, Wrzosowej, Harcerskiej, Młynarskiej, Murarskiej, Strażackiej, Kwiatowej, Jaśminowej, Żeromskiego, Broniewskiego, Bohaterów Puszczy Kampinoskiej i Chopina, za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
  2. Tradycyjnie, wielkopostne nabożeństwa są odprawiane: Gorzkie Żale – w niedziele o 17.15, Droga Krzyżowa – w piątki o 17.15.
  3. W poniedziałek, 1 kwietnia, o 19.oo, spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III-ich gimnazjum – I i II grupa chłopców.
  4. W najbliższą środę, 3 kwietnia, o godz. 19.oo spotkanie Kręgu Biblijnego (prosimy przeczytać 18 i 19 rozdział Ewangelii św. Jana).
  5. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Spowiedź od 17.30. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną przed południem.
  6. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w piątek, 5 kwietnia, godz. o 19.oo w salce domu parafialnego. Msza św. dla rodziców i dzieci, w niedzielę 7 kwietnia o 16.oo.
  7. Przypominamy, że zbiórka i wyjazd do Czerwińska na Misterium Męki Pańskiej, osób które się zapisały, w sobotę 6 kwietnia o godz. 10.30 z parkingu przykościelnego – powrót około 16.30
  8. W przyszłą niedzielę, 7 kwietnia, rozpoczną się parafialne rekolekcje wielkopostne – głosić będzie o. Mirosław Dawlewicz – Redemptorysta. Porządek rekolekcji: – w niedzielę: nauki podczas wszystkich mszy św.;

dla dorosłych: – w poniedziałek, wtorek i środę msze św. z nauką o 7, 12 i 18 (spowiedź każdego dnia pół godziny przed mszą św.)

dla uczniów: – w poniedziałek i wtorek dla: klas I – III SP o 8.1o; klas IV-VI SP o 9.15; klas VII, VIII SP i III Gimnazjum o 10.20.

1. Za tydzień, po mszy św. o 12.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
  2. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Do odebrania kwietniowy miesięcznik „Różaniec”.
  3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp. Mariana Trojanowskiego, Marka Kucharskiego i Grażynę Mikulską. Wieczny odpoczynek…