Ogłoszenia -4 sierpnia 2019-XVIII niedziela

1. Dziś, I niedziela miesiąca. Po sumie krótka adoracja i procesja z Najświętszym Sakramentem. Do udziału zapraszamy bielanki i asystę.
  2. Już jutro, 5 sierpnia, w poniedziałek, przez naszą parafię przechodzić będzie 39. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna na Jasną Górę. Około godziny 17.oo, zaplanowany jest odpoczynek części pielgrzymów na terenie przy kościelnym. Zwracamy się z prośbą do naszych parafian o godne ich przyjęcie i wsparcie żywnością i napojami, tak jak to było w latach ubiegłych.
  3. We wtorek, 6 sierpnia, Święto Przemienienia Pańskiego. Choć nie jest to święto objęte obowiązkiem uczestnictwa we Mszy św., to jednak, zachęcamy dla dobra duchowego do udziału w liturgii.
  4. 15. sierpnia, na godz. 16.oo, mieszkańcy Zaborówka, zapraszają na uroczyste poświęcenie odnowionego Krzyża przydrożnego. Ceremonię poprzedzi wspólne odśpiewanie Litanii loretańskiej do NMP.
  5. Przypominamy, że w niedziele sierpnia, nie ma mszy św. o 10.3o; zaś w dni powszednie o 7.oo.
  6. Trwa miesiąc sierpień, który od wielu lat jest miesiącem trzeźwości. Apelujemy i zachęcamy do unikania alkoholu.
  7. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii.
  8. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Jednocześnie przypominamy, że urlop nie zwalnia nas od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp. Rozalię Szymańską, Wandę Liśkiewicz i Jacka Brynczaka. Wieczny odpoczynek