Ogłoszenia – 5 maja 2019 – III Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem Głosili Ewangelię mocą Ducha Świętego! Zachęcamy naszych parafian do odważnego sięgania po Słowo Boże i jego lekturę.
  2. Dziś, po mszy św. o 12.00 wystawienie, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca. Zapraszamy asystę kościelną i bielanki.
  3. Nabożeństwa majowe – w niedziele, o 17.30, w tygodniu o 18.3o.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III-ich gimnazjum, w poniedziałek, 6 maja, o godzinie 19.oo w kościele.
  5. We środę, 8 maja, spotkanie Kręgu Biblijnego o 19.oo. Rozważamy zakończenie Ewangelii św. Jana.
  6. W piątek, 10 maja, spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz. 19.oo w salce domu parafialnego.
  7. Za dwa tygodnie, 19 maja, w V Niedzielę Wielkanocy, dzieci klas trzecich szkoły podstawowej naszej parafii, przystąpią do Pierwszej Komunii Św. podczas mszy o godz. 10.3o. Rocznica przyjęcia Komunii św. dla klas czwartych, w niedzielę, 26 maja, o godz. 10.3o.
  8. Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie, organizuję w dniach 17-19 maja rekolekcje dla pragnących rozeznać swoje powołanie życiowe. Szczegóły na stronie www.wmsd.waw.pl.
  9. Caritas Polska zachęca do pomocy poszkodowanym w Sri Lance oraz w odbudowie paryskiej katedry. Można wysyłać sms-y na numer 72052 o treści SRI LANKA lub ODBUDOWA (koszt sms-a 2.46 z VAT)
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Zenona Szymańskiego i Janinę Krzyżak. Wieczny odpoczynek…