Ogłoszenia-6 października 2019-XXVII niedziela

  1. Dziś, I niedziela miesiąca. Po sumie krótka adoracja i procesja z Najświętszym Sakramentem. Do udziału zapraszamy bielanki i asystę.
  2. Jutro w poniedziałek, 7 października, będziemy świętować w naszej parafii odpust ku czci MB Różańcowej. Mszy św. odpustowej o godz. 18.00, przewodniczyć będzie J.E. bp Rafał Markowski. Podczas tej liturgii zostanie udzielony sakrament bierzmowania młodzieży naszej parafii. Przypominamy że ostatnie spotkanie organizacyjne dla młodzieży jest dziś o godz. 19.oo w kościele.
  3. Spotkanie kręgu biblijnego, we środę, 9 października, o 19.00 w salce domu parafialnego (należy przeczytać 2 i 3 rozdział Apokalipsy św. Jana).
  4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Przeprowadzona będzie zbiórka funduszy na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk.
  5. Ks. Rafał zaprasza na pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII i rodziców, które odbędzie się w niedzielę, 13 października, po mszy św. o godz. 18.oo, w kościele.
  6. Poszukujemy kandydata na funkcję kościelnego.
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Prosimy odbierać miesięcznik RÓŻANIEC.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Karola Więckowskiego. Wieczny odpoczynek…