Ogłoszenia – 7 kwietnia 2019 – V niedziela Wielkiego Postu

  1. Rozpoczęliśmy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne – dziś w niedzielę, nauki podczas wszystkich mszy św.;

dla dorosłych: – w poniedziałek, wtorek i środę msze św. z nauką o 7, 12 i 18 (spowiedź każdego dnia pół godziny przed mszą św.)

dla uczniów: – w poniedziałek i wtorek nauka dla: klas I – III SP o 8.1o; klas IV-VI SP o 9.15; klasy VII, VIII i  3 Gimnazjum o 10.20.

  1. Dziś po mszy św. o 12.oo wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca. A msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., o godz. 16.oo.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Zaborówka Starego i Nowego, Marianowa, Kępiastego, Powązek, Julinka, Łubca oraz Leszna z ulic: Błońskiej-bloki, Sochaczewskiej, Sokołowskiej, Wąskiej, Piekarskiej, Ogrodowej, Al. Wojska Polskiego, Krótkiej, Parkowej, ks. Raczkowskiego, Mickiewicza, Sochaczewskiej 51 za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
  3. Nabożeństwo – Gorzkie Żale dziś i za tydzień o 17.15.
  4. Jak w ubiegłych latach, 12 kwietnia, w piątek przed Niedzielą Palmową, ostatnia Droga Krzyżowa o godz. 19.oo – pójdziemy z kościoła na cmentarz do golgoty i kaplicy. Do udziału zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, grupy parafialne, służbę liturgiczną oraz harcerzy i strażaków – prosimy o zabranie ze sobą latarek lub świec.
  5. W sobotę, 13 kwietnia, kandydaci do bierzmowania z klas III-ich Gimnazjum, udadzą się z ks. Rafałem do Świątyni Opatrzności Bożej. Zbiórka o godz. 9.oo na parkingu przy kościele, powrót ok.16.oo (prosimy zabrać ze sobą prowiant).
  6. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Poświęcenie palm przed każdą mszą św. podczas uroczystego wejścia.
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. W tygodniku GOŚĆ NIEDZIELNY film na DVD o św. Ignacym Loyola. Do odebrania kwietniowy miesięcznik „Różaniec”.
  8. Prosimy osoby zapisane na pielgrzymkę do Lichenia o uzupełnienie danych.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Józefę Makowską. Wieczny odpoczynek…