Ogłoszenia – 7 lipca 2019 – XIV niedziela

1. Dziś po mszy o godz. 12.oo, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
  2. Przypominamy, że w niedziele lipca i sierpnia, msze św. są odprawiane o 7.3o; 9.oo; 12.oo i 18.oo, zaś w dni powszednie o 18.oo. Spowiedź przed mszą św.
  3. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Do odebrania wakacyjny numer miesięcznika „Różaniec”.
  4. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Jednocześnie przypominamy, że urlop nie zwalnia nas od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Krystynę Wyszpolską. Wieczny odpoczynek…