Ogłoszenia-8 września 2019-XXIII niedziela

  1. Ofiary złożone dziś na tace przeznaczone są na utrzymanie Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.
  2. Jutro, w poniedziałek, 9 września, o godz. 19.oo spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Rafała.
  3. Powakacyjne spotkanie kręgu biblijnego, we środę, 11 września, o 19.00 w salce domu parafialnego.
  4. Pierwsze organizacyjne spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w czwartek, 12 września o godz. 19.oo w kościele. Msza św. dla rodziców i dzieci, w niedzielę, 22 września, o 16.oo.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy ks. proboszcza, piątek, 13 września, godz. 19.oo (zabrać ze sobą indeksy i katechizmy).
  6. Nasz p. Organista wznowił próby zespołów śpiewaczych i zaprasza chór w środy o godz. 19.3o.; scholę dziecięcą w piątki o godz. 16.3o; a scholę młodzieżową w piątki, o godz. 19.15.
  7. W przyszłą niedzielę, 15 września, obchodzić będziemy 80. rocznicę spalenia Leszna. W tym dniu zostanie odprawiona msza św. za pomordowanych mieszkańców o godz. 12.oo. Po Mszy św. udamy się z przedstawicielami władz gminy na cmentarz aby złożyć kwiaty na grobach żołnierzy i zapalić znicze. Zapraszamy także do naszego kościoła, na okolicznościowy koncert Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej w Warszawie, ku czci ofiar, o godz. 17.oo. Szczegóły w gablotach przy wyjściu z kościoła.
  8. Nasza tradycyjna Parafialna Pielgrzymka na czuwanie nocne na Jasnej Górze odbędzie się w dniach 29/30 września (niedziela/poniedziałek) 2019. Zapisy w kancelarii; koszt 90 zł.
  9. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Krzysztofa Liszkiewicza. Wieczny odpoczynek…