Ogłoszenia – 9 czerwca 2019 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dziś Niedziela Zesłania Ducha św. Przypominamy, że kończy się Okres Wielkanocny – czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej.
  2. Nabożeństwa czerwcowe – w niedziele o 17.30, w tygodniu o 18.3o.
  3. Jutro, w poniedziałek, Święto NMP Matki Kościoła.
  4. We środę, 12 czerwca, spotkanie Kręgu Biblijnego o 19.oo.
  5. We czwartek, 13 czerwca, Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII-ych szkoły podstawowej z ks. proboszczem, w piątek 14 czerwca, o godz. 19.oo, w sali domu parafialnego (prosimy zabrać ze sobą indeksy i katechizmy).
  7. 20 czerwca, Uroczystość Bożego Ciała – zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy na procesję przez mieszkańców:

Białut – ołtarz I – kapliczka św. Jana Chrzciciela

Harcerskiej, Wrzosowej, Młynarskiej, Murarskiej – ołtarz II – kapliczka św. Floriana (przy Straży)

Białutek, Wąsów i Wawrzyszewa – ołtarz III – ul. Krótka (przy krzyżu)

Partyzantów i Podchorążych – ołtarz IV – ul. Błońska

Pierwsze spotkanie organizacyjne we wtorek, 11 czerwca, o godz.19.oo w domu parafialnym.

1. Podczas zbiórki ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Dzień Dziękczynienia, zebraliśmy 1980,47 zł.
  2. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Do odebrania czerwcowy miesięcznik „Różaniec”.
  3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Henryka Olęckiego. Wieczny odpoczynek…