Ogłoszenia parafialne 1 lipca 2018

  1. Dziś I niedziela miesiąca – po sumie krótka modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja Eucharystyczna. Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli aż do końca wakacji, nie będzie mszy św. o godz. 10.30. W ciągu tygodnia bez zmian.
  2. W piątek, 6 lipca, 116. rocznica konsekracji naszej świątyni. Zapraszamy do modlitwy w Uroczystość poświęcenia kościoła własnego podczas mszy o godz. 18.
  3. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Spowiedź od 17.30. Chorych w miesiącach wakacyjnych odwiedzać będziemy tylko na indywidualne zaproszenie.
  4. W piątek i sobotę gościliśmy pielgrzymów udających się do Sanktuarium w Gietrzwałdzie. Serdecznie dziękujemy siostrom ze Wspólnoty Rodziny Franciszkańskiej i Kół Żywego Różańca za ich przyjęcie.
  5. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Przedstawicielki Kół Żywego Różańca prosimy o odbieranie miesięcznika „Różaniec”.
  6. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Jednocześnie przypominamy, że urlop nie zwalnia nas od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. 
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: +Elżbietę Sokołowską. Wieczny odpoczynek…