Ogłoszenia parafialne 1 stycznia 2019 – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

1. Wczoraj wieczorem, Miłosierny Bóg powołał do Siebie, ś.p. Cecylię Jaworską, mamę naszego księdza wikariusza Rafała. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, o godz. 11.oo, w Mieronicach k. Wodzisławia.
2. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.oo. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek, rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia o 15.oo Spowiedź od 17.3o. Ze względu na pogrzeb mamy ks. Rafała odwołujemy odwiedziny u chorych.
3. W piątek, 4 stycznia, spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII-mych w salce domu parafialnego o godz. 19.oo. Prosimy wziąć ze sobą długopis i indeks do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
4. W przyszłą niedzielę, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) podczas każdej mszy obrzęd błogosławieństwa kredy i kadzidła. Po mszy o 12.oo, adoracja i modlitwa z racji I niedzieli miesiąca. Także w tym dniu z Placu Zamkowego w Warszawie, o godz. 12.oo, już po raz kolejny wyruszy Orszak Trzech Króli. Organizatorzy zapraszają rodziny z dziećmi.
5. Wizyta duszpasterska – kolęda:
2 stycznia – środa – Białutki od 8.3o; Podchorążych, Wrzosowa i Harcerska od 16.oo
3 stycznia – czwartek – Białuty (odwołujemy kolędę na Wąsach ze względu na nieobecność ks. Rafała) od 8.3o; Młynarska i Murarska, Szkolna, Jaśminowa i Kwiatowa od 16.oo
5 stycznia – sobota – Czarnów od 8.3o; Strażacka i Partyzantów od 16.oo.
W następnym tygodniu:
7 stycznia – poniedziałek – Czarna Droga oraz Walentów i Szadkówek od 8.3o; Al. Wojska Polskiego, Krótka, Błońska 67-73 (domy przy drodze na Wąsy) od 16.oo
Prosimy o wszelką pomoc w dotarciu do domów, a szczególnie o podwiezienie do wyznaczonych miejscowości. Kancelaria w te dni czynna będzie po porannej mszy św.
6. Prosimy o odbieranie styczniowego numeru miesięcznika Różaniec.