Ogłoszenia parafialne 10 marca 2019 – I niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś ofiary złożone na tace przeznaczone są na utrzymanie Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III-ich gimnazjum -grupa I chłopców, w poniedziałek, 11 marca, o 19.oo, w salce domu parafialnego.
  3. Zapraszamy w najbliższą środę, 13 marca, o godz. 19.oo na spotkanie Kręgu Biblijnego (prosimy przeczytać 14-16 rozdziały Ewangelii św. Jana).
  4. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w piątek, 15 marca, godz. o 19.oo w salce domu parafialnego. Msza św. dla rodziców i dzieci, w niedzielę 17 marca o 16.oo.
  5. Tradycyjnie, wielkopostne nabożeństwa są odprawiane: Droga Krzyżowa – w piątki o 17.15, Gorzkie Żale – w niedziele o 17.15.
  6. Wydział Duszpasterstwa Kurii Warszawskiej informuje, że od Środy Popielcowej, w wybranych kościołach Warszawy obu diecezji na wzór liturgii rzymskiej podejmowana jest modlitwa w Wielkopostnych Kościołach Stacyjnych. Trwać ona będzie aż do Niedzieli Palmowej Męki Pańskiej. Szczegóły na plakacie w tablicy ogłoszeń przy wyjściu z kościoła.
  7. Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej w Czerwińsku n/Wisłą w dniu 6 kwietnia (sobota). Koszt 50zł, płatny przy zapisie do 17 marca w kiosku Fundacji. Zbiórka i wyjazd o godz. 10.30 z parkingu przykościelnego – powrót około 16.30. (pozostało jeszcze kilka miejsc). Zapraszamy także do udziału w pielgrzymkach: do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu 11/12 maja oraz do Lwowa 1-4 lipca. Telefon kontaktowy 691 758 811 oraz informacje, zamieszczone są na tablicach ogłoszeń i na stronie www parafii.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Do odebrania marcowy miesięcznik „Różaniec”.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp. Szymona Sieklickiego i Bogdana Jazgierskiego. Wieczny odpoczynek…