Ogłoszenia parafialne 10 września 2017

1. Ofiary złożone dziś na tace przeznaczone są na utrzymanie Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.

2. Spotkanie kręgu biblijnego, we wtorek, 12 września, o 19.00 w salce domu parafialnego.

3. Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w piątek, 15 września o godz. 19.oo w kościele. Msza św. dla rodziców i dzieci, w niedzielę, 17 września, o 16.oo.

4. W niedzielę, 17 września, w 78. rocznicę spalenia Leszna, zostanie odprawiona o godz. 12.oo msza św. w intencji zamordowanych w czasie II wojny światowej naszych parafian oraz wszystkich, którzy zginęli w obronie Ojczyzny. Po Mszy św. udamy się z przedstawicielami władz gminnych i samorządowych oraz pocztami sztandarowymi z naszego terenu na cmentarz aby złożyć kwiaty na grobach żołnierzy i zapalić znicze. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy a szczególnie młodzież.

5. Ks. Dominik zaprasza w niedziele, 17 września, po mszy św. wieczornej, uczniów z klas III gimnazjum oraz ich rodziców, na pierwsze spotkanie organizacyjne rozpoczynające przygotowanie do bierzmowania w roku 2018.

6. Pielgrzymi do Fatimy spotykają się 18 września, na parkingu przy kościele o 6.30 by wspólnie udać się na lotnisko.

7. Nasza tradycyjna Parafialna Pielgrzymka na czuwanie nocne na Jasnej Górze odbędzie się w dniach 1/2 października (niedziela/poniedziałek). Trwają zapisy w kancelarii, prosimy o podejmowanie decyzji o udziale ponieważ miejsc jest coraz mniej; koszt 80 zł. Dane potrzebne do zapisu to: imię i nazwisko, adres, pesel i nr telefonu.

8. Wznowiły działalność zespoły śpiewających; p. Henryk, nasz organista, zaprasza na próby: Scholi dziecięcej w piątki o 16.3o; Scholi młodzieżowej w piątki o 19.15; Chóru parafialnego w środy o 19.3o.

9. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: + Jerzego Wasilewskiego i Eugeniusza Niedzińskiego. Wieczny odpoczynek.