Ogłoszenia parafialne 11 listopada 2018 – XXXII niedziela

1. Dziś, 11 listopada, z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości msza św. w Intencji Ojczyzny o godz. 12.00. Po niej, przejdziemy pod pomnik upamiętniający walkę o niepodległość.
  2. W środę, 14 listopada, spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.00 (prosimy przeczytać 7 rozdział ewangelii wg św. Jana).
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w piątek, 16 listopada o godz. 19.oo w kościele. Msza św. dla rodziców i dzieci, w niedzielę, 18 listopada, o 16.oo.
  4. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii. Prosimy także o odbieranie miesięcznika „Różaniec”.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: +Henryka Szymańskiego, Jolantę Krupińską i Krzysztofa Woźniaka. Wieczny odpoczynek.

Poświęcone dziś opłatki wigilijne będą, dostarczane przez p. organistę osobiście do naszych domów wg następującego porządku:
Poniedziałek 12 listopada – od godz. 9-tej Marianów
                                               – od godz. 15-tej Grądy: ul. Chabrowa, Topolowa, Prosta, Cicha
Wtorek 13 listopada – od godz. 9-tej Powązki
                                   – od godz. 16-tej ul. Sochaczewska
                                   – od godz. 19-tej  blok  Sochaczewska 66
Środa 14 listopada – od godz. 9-tej Czarna Droga, Walentów, Podrochale, Tow. Czarnów, Szadkówek.
                               – od godz. 15-tej   Grądy:  ul. Górna, Okrężna, Podleśna
                              – od godz. 19-tej  blok  Tuwima 16
Czwartek 15 listopada – od godz. 9-tej  Czarnów
– od godz. 15-tej ul. Warszawska strona parzysta,od nr104-80
                                    – od godz. 19-tej  blok Tuwima  20  od nr 1-58
Piątek 16 listopada – od godz. 9-tej  Łubiec i Kępiaste
Sobota 17  listopada – od godz. 9-tej  ul. Polna, os.Leśników, Szkolna, Strażacka.