Ogłoszenia parafialne 12 sierpnia 2018 – XIX niedziela zwykła

  1. We środę, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o 7.3o, 9, 12 i 18 – poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. We mszy o godz. 12.oo modlić się będziemy za Ojczyznę.
  2. W ubiegłą niedzielę, gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów idących na Jasną Górę. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przygotowali dla nich posiłek i napoje na odpoczynku oraz przyjęli ich na nocleg w swoich domostwach.
  3. Trwa miesiąc sierpień, który od wielu lat jest miesiącem trzeźwości. Apelujemy i zachęcamy do unikania alkoholu.
  4. Nasza tradycyjna Parafialna Pielgrzymka na czuwanie nocne na Jasnej Górze odbędzie się w dniach 30 września/1 października 2018 (niedziela/poniedziałek). Zapisy już od czwartku, 16 sierpnia, w kancelarii; koszt 85 zł. Dane potrzebne do zapisu to: imię i nazwisko, adres, pesel i nr telefonu.
  5. Trwają zaawansowane prace nad restauracją polichromii chóru w naszym kościele.
  6. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: +Małgorzatę Cicha i Helenę Więckowską. Wieczny odpoczynek…