Ogłoszenia parafialne 13 sierpnia 2017

1. We wtorek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia MMP. Msze św. o 7.3o, 9, 12 i 18 – poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. We mszy o godz. 12.oo modlić się będziemy za Ojczyznę.

2. Trwa miesiąc sierpień, który od wielu lat jest miesiącem trzeźwości. Apelujemy i zachęcamy do unikania alkoholu.

3. Nasza tradycyjna Parafialna Pielgrzymka na czuwanie nocne na Jasnej Górze odbędzie się w dniach 1/2 października (niedziela/poniedziałek). Zapisy już od środy, 16 sierpnia, w kancelarii; koszt 80 zł. Dane potrzebne do zapisu to: imię i nazwisko, adres, pesel i nr telefonu.

4. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii.

5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: + Barbarę Łuczycką. Wieczny odpoczynek…