Ogłoszenia parafialne 13 stycznia 2019 – Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś w niedzielę, Święto Chrztu Pańskiego.
  2. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w piątek 18 stycznia, godz. o 19.oo w kościele. Msza św. dla rodziców i dzieci, w niedzielę 20 stycznia o 16.oo.
  3. Zapraszamy na koncert kolęd, w niedzielę, 20 stycznia, po mszy św. o godz. 12.oo, w wykonaniu Chóru Kameralnego AB IMO PECTORE.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII-mych, w niedzielę 20 stycznia, po mszy św. wieczornej w kościele.
  5. Wizyta duszpasterska rodzin – kolęda według następującego porządku:

14 stycznia – poniedziałek – Julinek od 10.oo; Fabryczna numery nieparzyste oraz 2, 4, 6 od 16.oo

15 stycznia – wtorek – Fabryczna 8, 10, 12, 14, 16 od 16.oo

16 stycznia – środa – Inżynierska, Parkowa, Ks. Raczkowskiego od 16.oo

17 stycznia – czwartek – Powązki wieś (domy przy drodze) od 8.3o; Powązki (nowe osiedla) od 16.oo

18 stycznia – piątek – Marianów wieś (domy przy drodze) od 8.3o; Sokołowska i Wąska od 16.oo

19 stycznia – sobota – Wawrzyszew od 8.3o; Piekarska, Ogrodowa od 16.oo

Prosimy o wszelką pomoc w dotarciu do domów, a szczególnie o podwiezienie do wyznaczonych miejscowości. Kancelaria w te dni będzie czynna tylko po porannej mszy św., prosimy jednak upewnić się wcześniej telefonicznie.

2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Danielę Steć i Krystynę Kowalską. Wieczny odpoczynek…