Ogłoszenia parafialne 15 kwietnia 2018

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem Weźmijcie Pismo Święte! Zachęcamy naszych parafian do odważnego sięgania po Słowo Boże i jego lekturę.
  2. Dziś, msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., o godz. 16.oo. Pierwsza spowiedź dzieci, będzie w sobotę, 21 kwietnia, o godz. 15.5o.
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek, 17 kwietnia, o godz. 19.oo (jako przygotowanie prosimy przeczytać 1. rozdział Listu do Hebrajczyków).
  4. Ks. Proboszcz zaprasza członków Rady Parafialnej na spotkanie w niedzielę, 22 kwietnia, o godz. 16.oo, do sali domu parafialnego.
  5. Informujemy, że w dniach 27 i 29 kwietnia (piątek i niedziela) odwiedzi naszą parafię Ksiądz Biskup Piotr Jarecki, który przeprowadzi wizytację kanoniczną.
  6. Fundacja MEMENTO MORI organizuję dwie pielgrzymki: Szlakiem Drewnianych Kościołów na Podhalu, 20 – 23 czerwca br., oraz na Ukrainę, 11 – 14 sierpnia br. Wszelkie informacje można uzyskać na tablicy ogłoszeń przy wyjściu z kościoła lub na stronie internetowej naszej parafii.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: ś.p. Władysława Przygodę i Alicję Ciemniewską. Wieczny odpoczynek…