Ogłoszenia parafialne 17 czerwca 2018

1. Dziś w naszej parafii gościmy Siostry i młodzież z Zakładu dla niewidomych w Laskach. Opowiedzą o swojej posłudze i działalności. Będziemy wspierać ich modlitwą i ofiarą po każdej mszy św.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, w niedziele o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej mszy św.
  3. We wtorek, 19 czerwca o godz. 19.oo, spotkanie Kręgu biblijnego.
  4. W piątek, 22 czerwca, msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.oo. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
  5. W przyszłą niedzielę 24 czerwca, przeżywać będziemy uroczystość patronalną naszego kościoła i wspólnoty parafialnej – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela. Dzień odpustu poprzedzi trzydniowa – czwartek, piątek i sobotę (21, 22, 23 czerwca) – adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 17.30. Sumę odpustową w niedzielę, o godz. 12.oo, odprawi i kazanie wygłosi: ks. prałat Janusz Bodzon, kanclerz Kurii Archidiecezji Warszawskiej.
  6. Rozpoczęliśmy kolejny etap renowacji polichromii naszego kościoła. Prace na chórze potrwają aż do września.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: + Jana Sandomierskiego i Bronisławę Kowalską. Wieczny odpoczynek…