Ogłoszenia parafialne 17 lutego 2019 – VI niedziela zwykła

1. Dziś msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., o godz. 16.oo.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III-ich gimnazjum -grupa I chłopców, w poniedziałek, 18 lutego, o 19.oo, w salce domu parafialnego.
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego, w środę, 20 lutego, o godz. 19.oo w sali domu parafialnego (prosimy przeczytać 12 rozdział Ewangelii św. Jana).
  4. W sobotę, 23 lutego, zbiórka ministrantów o 10.oo.
  5. Także w sobotę, ks. Rafał zaprasza młodzież na spotkanie Wspólnoty Oazowej o godz. 11.oo do salki domu parafialnego.
  6. Fundacja Memento Mori zaprasza do udziału w pielgrzymkach: do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu w dniach 11-12 maja oraz do Lwowa w dniach 1-4 lipca. Telefon kontaktowy oraz informacje szczegółowe zamieszczone są na tablicach ogłoszeń i na stronie www parafii.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Janinę Danielik, Lecha Berskiego, Tadeusza Górniaka, Tadeusza Mirzałka i Urszulę Najda. Wieczny odpoczynek.