Ogłoszenia parafialne 17 marca 2019 – II niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza niedziela to dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Część ofiar złożonych na tace zostanie przekazana na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes.
  2. Dziś msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., o godz. 16.oo.
  3. Tradycyjnie, wielkopostne nabożeństwa są odprawiane: Droga Krzyżowa – w piątki o 17.15, Gorzkie Żale – w niedziele o 17.15.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III-ich gimnazjum -grupa II chłopców, w poniedziałek, 18 marca, o 19.oo, w salce domu parafialnego.
  5. W najbliższą środę, 20 marca, o godz. 19.oo spotkanie Kręgu Biblijnego (prosimy przeczytać 17 rozdział Ewangelii św. Jana).
  6. Ks. Rafał zaprasza na spotkania w sobotę 23 marca: ministrantów o godz. 10.oo; a młodzież i studentów na Oazę o godz. 11.oo – do salki domu parafialnego.
  7. Spotkanie Rady Parafialnej z ks. proboszczem za tydzień, w niedzielę, 24 marca, o godz. 16.oo w sali domu parafialnego.
  8. Także w przyszłą niedzielę, po mszy o godz. 18.oo, spotkanie z ks. Rafałem, rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum. Obecność obowiązkowa.
  9. Dziękujemy mieszkańcom Rochalik za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Zeszyty do zbiórki można odbierać w zakrystii po mszach a w tygodniu w kancelarii.
  10. Dziś ostatni dzień zapisów na wyjazd do Czerwińska na Misterium Męki Pańskiej, w dniu 6 kwietnia (sobota). Koszt 50zł, płatny przy zapisie w kiosku Fundacji. Zbiórka i wyjazd o godz. 10.30 z parkingu przykościelnego – powrót około 16.30 (pozostało 5 wolnych miejsc). Zapraszamy także do udziału w pielgrzymkach: do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu 11/12 maja oraz do Lwowa 1-4 lipca.
  12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Grzegorza Szczęsnego. Wieczny odpoczynek…