Ogłoszenia parafialne – 19 sierpnia 2018 – XX niedziela zwykła

  1. Jak już informowaliśmy w czerwcu – Władza Archidiecezji Warszawskiej zwolniła ks. Dominika Maciejczyka z urzędu wikariusza naszej parafii. Dziękujemy Wielebnemu Księdzu za dwuletnią posługę duszpasterską i katechetyczną w naszej wspólnocie.
  2. Trwa miesiąc sierpień, który od wielu lat jest miesiącem trzeźwości. Apelujemy i zachęcamy do unikania alkoholu.
  3. W przyszłą niedzielę, 26 sierpnia, Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  4. Nasza tradycyjna Parafialna Pielgrzymka na czuwanie nocne na Jasnej Górze odbędzie się w dniach 30 września/1 października 2018 (niedziela/poniedziałek). Zapisy w kancelarii. Dane potrzebne do zapisu to: imię i nazwisko, adres, pesel i nr telefonu – koszt 85 zł.
  5. Prace nad restauracją polichromii chóru w naszym kościele pomału zbliżają się do końca.
  6. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: + Henryka Pawłowskiego i Mirosławę Balwin. Wieczny odpoczynek…