Ogłoszenia parafialne 2 września 2018 – XXII niedziela zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca – po sumie krótka modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna.
  2. Także dziś spotkanie organizacyjne przed wyjazdem, na pielgrzymkę do Francji i Hiszpanii, o godz. 16.oo w sali domu parafialnego.
  3. Jutro, w poniedziałek, o godz. 8.oo, msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
  4. W najbliższą środę, 5 września, wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty. Po mszy św. w tym dniu, możliwość oddania czci relikwiom, które posiadamy.
  5. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 7. Adoracja Najśw. Sakramentu, w piątek, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Spowiedź od 17.30. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek przed południem.
  6. Ks. Rafał zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie dla ministrantów i lektorów, w sobotę, 8 września, o godz. 10.oo.
  7. Nasz p. Organista wznawia próby zespołów śpiewaczych, i zaprasza chór na środę o godz. 19.3o.; scholę dziecięca na piątek o godz. 16.3o; a scholę młodzieżową na piątek, o godz. 19.15.
  8. Trwają zapisy na Parafialną Pielgrzymkę, na czuwanie nocne na Jasnej Górze w dniach 30 września / 1 października (ndz/pon). Zapisy w kancelarii. Dane potrzebne do zapisu to: imię i nazwisko, adres, pesel i nr telefonu – koszt 85 zł.
  9. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii. Przedstawicielki Kół Żywego Różańca prosimy o odbieranie miesięcznika „Różaniec”.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: + Edwinę Walendziak. Wieczny odpoczynek…