Ogłoszenia parafialne 20 stycznia 2019 – II niedziela zwykła

1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan – prosimy wszystkich naszych parafian o modlitwę w tej intencji.
  2. Zapraszamy na koncert kolęd, dziś, po mszy św. o godz. 12.oo – wystąpi Chór Kameralny AB IMO PECTORE.
  3. Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, dziś o 16.oo. A także spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII-mych, po mszy św. wieczornej w kościele.
  4. W środę, 23 stycznia, przypada 6. rocznica śmierci J. Em. Józefa Kard. Glempa Prymasa Polski. Z tej racji, w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie, o godz. 19.oo zostanie odprawiona msza św. Prosimy wszystkich wiernych o modlitwę za śp. Księdza Prymasa.
  5. W dniach 22 – 27 stycznia w Panamie odbędą się 34. Światowe Dni Młodzieży. W niedzielę, 27 stycznia, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się spotkanie młodych w godzinach 14 – 22. W tym czasie zostanie odprawiona Msza św. z emitowaną homilią Papieża Franciszka.
  6. Porządek wizyty duszpasterskiej – kolędy, w najbliższych dniach:

21 stycznia – poniedziałek – ul. Warszawska 2 – 46 oraz Otuliny i Reginy od 16.oo

22 stycznia – wtorek – ul. Warszawska 50 – 104 oraz Hubala i Podzaborówek od godz. 16.oo

23 stycznia – środa – ul. Warszawska 5A – 33 oraz Widokowa, Marysieńki, Mariana, Tadeusza od 16.oo

24 stycznia – czwartek – Wilkowa Wieś (domy przy szosie) od 8.3o; Wilkowa Wieś (domy w polach i nowe osiedla) od 16.oo

25 stycznia – piątek – Leśna, Sosnowa, Polna od 16.oo

26 stycznia – sobota – Marianów Osiedle (domy w alejach) i Szymanówek od 8.3o; Tuwima (domki), Lema, Miłosza, Leśmiana oraz Grądy-Lawendowa od 16.oo

Prosimy o wszelką pomoc w dotarciu do domów, a szczególnie o podwiezienie do wyznaczonych miejscowości. Kancelaria w te dni będzie czynna tylko po porannej mszy św., prosimy jednak upewnić się wcześniej telefonicznie.

2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp. Bogdana Dymka. Wieczny odpoczynek…