Ogłoszenia parafialne 22 kwietnia 2018

  1. W dzisiejszą niedzielę, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego, prosimy wszystkich naszych parafian o modlitwy w tej intencji. Ofiary złożone na tace przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.
  2. Spotkanie Rady Parafialnej z ks. Proboszczem dziś o 16.oo w salce domu parafialnego.
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek, 24 kwietnia, o godz. 19.oo (jako przygotowanie prosimy przeczytać 2-4 rozdziały Listu do Hebrajczyków).
  4. W najbliższy piątek, 27 kwietnia, Ksiądz Biskup Piotr Jarecki rozpocznie wizytacje kanoniczną naszej parafii. Odwiedzi Bio-Planet, Sacrum, szkoły i przedszkole oraz Urząd Gminy, spotykając się z pracownikami, nauczycielami, dziećmi i młodzieżą. W niedzielę, 29 kwietnia, przybędzie do świątyni o 9.oo, aby uczestnicząc we mszach św. spotkać się ze wspólnotą naszej parafii. Odprawi mszę św. o 12.oo, za parafian, udzieli dzieciom chrztu i nawiedzi cmentarz. O 16.oo spotka się także z przedstawicielami wspólnot i pozna ich działalność. Zapraszamy wszystkich naszych parafian do wspólnej modlitwy.
  5. Jest kilka wolnych miejsc na wrześniową pielgrzymkę do Lourdes – prosimy osoby które się jeszcze wahają, o podjęcie ostatecznej decyzji.
  6. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. W tygodniku GOŚĆ NIEDZIELNY jest bezpłatny dodatek – adhortacja apostolska papieża Franciszka, o świętości w świecie współczesnym.