Ogłoszenia parafialne 24 lutego 2019 – VII niedziela zwykła

  1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III-ich gimnazjum -grupa II chłopców, w poniedziałek, 25 lutego, o 19.oo, w salce domu parafialnego.
  2. Spotkanie Kręgu Biblijnego, w środę, 27 lutego, o godz. 19.oo (prosimy przeczytać 13 rozdział Ewangelii św. Jana).
  3. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Spowiedź od 17.30. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną przed południem.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII-ych szkoły podstawowej z ks. proboszczem, w piątek 1 marca, o godz. 19.oo, w sali domu parafialnego (prosimy zabrać ze sobą indeksy i katechizmy).
  5. W sobotę, 2 marca, zbiórka ministrantów o 10.oo.
  6. Za tydzień, po mszy św. o 12.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
  7. Ks. Rafał zaprasza młodzież i studentów na spotkanie wspólnoty Oazowej w sobotę 9 marca o 11.oo w salce domu parafialnego.
  8. Fundacja Memento Mori zaprasza do udziału w pielgrzymkach: do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu w dniach 11-12 maja oraz do Lwowa w dniach 1-4 lipca (plan wyjazdu w ogłoszeniach z 10 lutego). Telefon kontaktowy oraz informacje szczegółowe zamieszczone są na tablicach ogłoszeń i na stronie www parafii. Ponadto organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej w Czerwińsku n/Wisłą w dniu 6 kwietnia (sobota). Koszt 50zł, płatny przy zapisie do 17 marca w kiosku Fundacji. Zbiórka i wyjazd o godz. 10.30 z parkingu przykościelnego – powrót około 16.30.
  9. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.