Ogłoszenia parafialne 24 marca 2019 – III niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś spotkanie Rady Parafialnej z ks. proboszczem, o 16.oo.
  2. Także dziś, spotkanie z ks. Rafałem po mszy o godz. 18.oo, rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum. Obecność obowiązkowa.
  3. Tradycyjnie, wielkopostne nabożeństwa są odprawiane: Gorzkie Żale – w niedziele o 17.15, Droga Krzyżowa – w piątki o 17.15.
  4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, msze jak w dzień powszedni.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III-ich gimnazjum -grupa dziewcząt, w poniedziałek, 25 marca, o 19.oo, w salce domu parafialnego.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII-ych szkoły podstawowej z ks. proboszczem, w piątek 29 marca, o godz. 19.oo, w sali domu parafialnego (prosimy zabrać ze sobą indeksy i katechizmy).
  7. Ks. Rafał zaprasza na spotkania w sobotę 30 marca: ministrantów o godz. 10.oo; a młodzież i studentów na Oazę o godz. 11.oo – do salki domu parafialnego.
  8. Dziękujemy mieszkańcom Szadkówka, Białutek, Wilkowej Wsi oraz Leszna z ulic: Warszawskiej i Błońskiej, za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Zeszyty do zbiórki można odbierać w zakrystii po mszach a w tygodniu w kancelarii.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Lucynę Piskorczyk. Wieczny odpoczynek…