Ogłoszenia parafialne – 25 listopada 2018 – Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś, po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia – za publiczne odmówienie go, można zyskać odpust zupełny.
  2. Spotkania Oazy Dzieci Bożych, dziś, po mszy o godz.10.30.
  3. Ks. Rafał zaprasza na spotkanie wspólnoty młodzieżowej, we wtorek, 27 listopada, o godz. 19.00, do salki w domu parafialnym.
  4. Spotkanie Kręgu Biblijnego, w środę, 28 listopada, o godz. 19.oo (prosimy przeczytać 8 rozdział Ewangelii wg św. Jana).
  5. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.
  6. Za tydzień I niedziela Adwentu – okresu przygotowania do Uroczystości Narodzenia Pańskiego i na powtórne przyjście Pana Jezusa na końcu czasów. Od 3 grudnia, w dni powszednie Adwentu o godz. 6.50 będzie sprawowana msza św. wotywna „Rorate” o Matce Bożej, zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  7. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii, rozpoczną się, w III niedziele adwentu czyli 16 grudnia.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Polecamy tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela. Prosimy o odbieranie grudniowego numeru miesięcznika Różaniec.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Mariana Zielińskiego, Emila Makowskiego, Henrykę Kolasa, Halinę Połeć, Halinę Kościkiewicz, Mariana Chylińskiego, Edwarda Gwardysa i majora Czesława Mostka. Wieczny odpoczynek…

Poświęcone opłatki wigilijne będą dostarczane przez p. organistę osobiście do naszych domów wg następującego porządku:

Poniedziałek 26  listopada – od godz. 9-tej  Wilkowa Wieś

– od godz. 15-tej   Warszawska  strona nieparzysta od nr 33-23

Wtorek 27  listopada – od godz. 9-tej  Rochaliki, Wawrzyszew

– od godz. 15-tej   Warszawska  strona nieparzysta od nr 21-5

Środa 28 listopada – od godz. 9-tej  Białuty, Julinek

– od godz. 15-tej   bloki Błońska 43-57

Czwartek 29 listopada – od godz. 9-tej   Parkowa, Krótka, Ks. Raczkowskiego, Al. Wojska  Polskiego

Piątek 30 listopada – od godz. 9-tej   Jaśminowa, Kwiatowa, Partyzantów, Błońska.

Sobota 1 grudnia – od godz. 9-tej  “ Działki “