Ogłoszenia parafialne 27 sierpnia 2017

1. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7. Adoracja Najśw. Sakramentu, w piątek, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Spowiedź od 17.30. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

2. Za tydzień I niedziela miesiąca. Powraca msza św. o 10.3o a po sumie o 12.00 krótka adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja. Zapraszamy asystę kościelną i bielanki.

3. Zebranie organizacyjne uczestników wrześniowej pielgrzymki do Fatimy w niedzielę, 3 września, o godz. 16.3o w salce domu parafialnego.

4. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego, w poniedziałek, 4 września, o godz. 8.00 – zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli! Przypominamy, że w każdą niedzielę roku szkolnego, Msza św. z udziałem dzieci jest odprawiana o godz. 10.30.

5. Nasza tradycyjna Parafialna Pielgrzymka na czuwanie nocne na Jasnej Górze odbędzie się w dniach 1/2 października (niedziela/poniedziałek). Trwają już zapisy w kancelarii; koszt 80 zł. Dane potrzebne do zapisu to: imię i nazwisko, adres, pesel i nr telefonu.

6. Szukamy wolontariuszy którzy pragną włączyć się w akcję Szlachetna Paczka w naszej parafii. Chętni proszeni są o kontakt z Piotrem Bieńko pod numerem telefonu 511 412 120 do końca sierpnia. Szczegóły w Internecie www.superw.pl i gablocie przy wyjściu z kościoła.

7. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na rzecz poszkodowanych. Na konto Caritas zostało wpłacone 1636,23 zł.

8. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii – w tygodniku GOŚĆ NIEDZIELNY jest dvd z filmem „Misja”. Prosimy także o odbieranie miesięcznika „Różaniec”.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: + Janinę Rutkowską i Wiesława Biernackiego. Wieczny odpoczynek.