Ogłoszenia parafialne 27 stycznia 2019 – III niedziela zwykła

  1. Dziś, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się spotkanie młodych (Panama w Warszawie), w godzinach 14 – 22. W tym czasie zostanie odprawiona Msza św. z emitowaną homilią Papieża Franciszka.
  2. W tym tygodniu I piątek miesiąca, msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 7. Adoracja Najśw. Sakramentu, w piątek, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną przed południem.
  3. W sobotę, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 10.30 i 18.00. Prosimy przynieść ze sobą świece do kościoła, wcześniej jednak zabezpieczyć je tak, aby nie zabrudzić woskiem ławek czy posadzki. 2-gi lutego, to także Dzień Życia Konsekrowanego w którym modlimy się za siostry i braci ze wspólnot zakonnych.
  4. Za tydzień, po mszy św. o 12.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
  5. Porządek wizyty duszpasterskiej – kolędy, w najbliższych dniach:

28 stycznia – poniedziałek – Bohaterów Puszczy Kampinoskiej i Broniewskiego od 15.oo;

29 stycznia – wtorek – Kochanowskiego, Sienkiewicza i Mickiewicza od 15.oo

30 stycznia – środa – Słowackiego, Żeromskiego i Podleśna od 15.oo

31 stycznia – czwartek – Topolowa i Okrężna od 15.oo

2 lutego – sobota – Chopina numery nieparzyste od 8.3o; Chopina numery parzyste i Świerkowa od 15.3o.

Prosimy o wszelką pomoc w dotarciu do domów. Kancelaria w te dni będzie czynna tylko po porannej mszy św.

  1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. W tygodniku GOŚĆ NIEDZIELNY bezpłatny dodatek w postaci filmu na DVD.
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: śp.Tomasza Bocheńskiego, Wacława Fijałkowskiego i Grzegorza Mikołajczyka. Wieczny odpoczynek…