Ogłoszenia parafialne 29 kwietnia 2018

  1. W dzisiejszą niedzielę, obchodzimy Dzień męczeństwa Duchowieństwa w czasie II wojny światowej, prosimy wszystkich naszych parafian o modlitwy w tej intencji.
  2. Od wtorku zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych – w niedziele o 17.30, zaś w dni powszednie po wieczornej mszy św.
  3. W najbliższy czwartek, 3 maja, Uroczystość NMP, Królowej Polski, msze św. o 7.30, 10.30, 12.00 – w intencji Ojczyzny i 18.00. Nabożeństwo majowe o 17.30.
  4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Spowiedź od 17.30. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek, przed południem. Decyzją ks. Kardynała nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Za tydzień, na mszy św. o 12.00 modlić się będziemy w intencji strażaków, a po niej wystawienie, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca. Zapraszamy asystę kościelną oraz bielanki. Przy kościele odbędzie się także kwesta na rzecz OSP.
  6. Jest kilka wolnych miejsc na wrześniową pielgrzymkę do Lourdes – prosimy osoby które się jeszcze wahają, o podjęcie ostatecznej decyzji.
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: ś.p. Irenę Mateusiak, Bogdana Sawickiego i Józefa Borysiaka. Wieczny odpoczynek…