Ogłoszenia parafialne 3 września 2017

  1. Dziś I niedziela miesiąca. Po sumie krótka adoracja i procesja z Najświętszym Sakramentem. Do udziału zapraszamy bielanki i asystę.
  2. Także dziś zebranie organizacyjne uczestników pielgrzymki do Fatimy, o godz. 16.3o w salce domu parafialnego.
  3. Jutro, o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego – zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli! Przypominamy, że w każdą niedzielę roku szkolnego, Msza św. z udziałem dzieci jest odprawiana o godz. 10.30.
  4. Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w piątek, 15 września o godz. 19.oo w kościele. Msza św. dla rodziców i dzieci, w niedzielę, 17 września, o 16.oo.
  5. Nasza tradycyjna Parafialna Pielgrzymka na czuwanie nocne na Jasnej Górze odbędzie się w dniach 1/2 października (niedziela/poniedziałek). Trwają zapisy w kancelarii; koszt 80 zł. Dane potrzebne do zapisu to: imię i nazwisko, adres, pesel i nr telefonu.
  6. Po wakacyjnej przerwie wznawiają działalność zespoły śpiewających; próby odbywają się dla Scholi dziecięcej w piątki o 16.3o, dla Scholi młodzieżowej w piątki o 19.15 i dla Chóru parafialnego w środy o 19.3o.
  7. Szukamy wolontariuszy którzy pragną włączyć się w akcję Szlachetna Paczka w naszej parafii. Chętni proszeni są o kontakt z Piotrem Bieńko pod numerem telefonu 511 412 120. Szczegóły w Internecie www.superw.pl i gablocie przy wyjściu z kościoła.
  8. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii – mamy jeszcze kilka egzemplarzy GOŚĆ NIEDZIELNY z zeszłego tygodnia z filmem „Misja”. Prosimy także o odbieranie miesięcznika „Różaniec”.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: + Wiesława Ćwieka, Mariana Szostka, Rajmunda Gawora i Danutę Feliciak. Wieczny odpoczynek.