Ogłoszenia parafialne 30 września 2018 – XXVI niedziela zwykła

  1. Od jutra zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, we wszystkie dni października, na Nabożeństwa Różańcowe, codziennie o godz. 17.15. Dla najmłodszych konkurs przez który poznawać będziemy historię objawień maryjnych w Lourdes.
  2. Spotkanie Kręgu Biblijnego, w środę, 3 października, o godz. 19.oo w sali domu parafialnego (jako przygotowanie prosimy przeczytać pierwsze trzy rozdziały Ewangelii wg św. Jana).
  3. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.oo. Adoracja Najśw. Sakramentu, w piątek, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Spowiedź od 17.30. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek przed południem.
  4. Nasza parafia i Inicjatywa Tato.net, zapraszają na warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa”, czyli jak wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterem dla swoich dzieci. Spotkania odbędą się w dniach 5 i 6 października, w salce domu parafialnego. Zapisy za pośrednictwem strony www.tato.net/w/leszno, informacje także na plakacie przy wyjściu z kościoła.
  5. Za tydzień, I niedziela miesiąca – będziemy świętować w naszej parafii odpust ku czci MB Różańcowej. Mszy św. odpustowej o godz. 12.00, przewodniczyć będzie ks. Maciej Henryk Chibowski, proboszcz parafii Zielona. Po mszy św. procesja z Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy asystę kościelną, ministrantów i bielanki.
  6. Ks. Rafał zaprasza na pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjum i rodziców, które odbędzie się w niedzielę, 7 października, po mszy św. o godz. 18.oo, w kościele.
  7. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii. Przedstawicielki Kół Żywego Różańca prosimy o odbieranie miesięcznika „Różaniec” na październik.