Ogłoszenia parafialne 4 listopada 2018 – XXXI niedziela

  1. Dziś I niedziela miesiąca. Po sumie krótka adoracja i modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.
  2. W środę, 7 listopada, spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.00.
  3. Do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy (choćby myślnie) za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za zmarłych.
  4. Zapraszamy w sobotę 10 listopada na mszę św. o godz. 18.oo i koncert Chóru Św. Kingi z Budapesztu, z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Zaś w niedzielę, 11 listopada, msza św. w Intencji Ojczyzny o godz. 12.00. Po niej, przejdziemy pod pomnik upamiętniający walkę o niepodległość.
  5. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii. Prosimy także o odbieranie miesięcznika „Różaniec”.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: +Wandę Modrzejewską, Zbigniewa Plocha, Janinę Skrońską, Barbarę Sulik, Edwarda Szałańskiego. Wieczny odpoczynek.